DNA helix - left logo DNA test.CZ - určení otcovství, individuální výživa a nutriční genomika
  titulní strana
  aktuality + archiv
  vize
  produkty
  DNA testy
  FTA karta
  určení otcovství - lidé
  určení mateřství - lidé
  určení příbuznosti
  euroGeeN - výživa
  určení původu - rodokmen
  zábavná genetika
  určení chorob
  FAQ - nejčastější dotazy
  Test NEVĚRY
  ceny testů
  objednávka on-line
  zeptejte se
  slovníček, vysvětlivky
  AQUAGEN - testy
  soukromí a utajení
  volná místa
  laboratoře
  statistiky
  kontakt

   english flag  russian flag   Advanced Genetics, s.r.o. web page
 soutěž o iPhone X 2018 otcovství příbuznost identita metabolické typy - individuální výživa Aktualizace obsahu: 10.4.2018
DNAtest.CZ akce iPhone X 2018
Aktuálně:

určení otcovství   určení příbuznosti   identita vzorků DNA   individuální výživa

DNA - tajemství vašich genů

 Jako první jsme přinesli možnost objednat genetické testy přímo z webové stránky - anonymně, bezpečně, jednoduše a levně. Ve spolupráci předními českými a hi-tech světovými laboratořemi Vám nabízíme vše na jediném místě a plně v českém jazyce. Neděláme "melouchy" v nemocniční laboratoři a kvalitou testů nemáme v ČR konkurenci. DNAtest.CZ je největší portál aplikované genetiky, který Vám snadnou cestou zpřístupňuje nejnovější poznatky biotechnologií, a poskytuje široké spektrum dokumentů o využití informací z vaší DNA.

 Máte zde okamžitý přístup k jednoduchému provesdení osobních "testů určení otcovství". Bez nutnosti lekářského souhlasu nebo určení soudu lze se 100% pravděpodobností prověřit příbuznost předložených vzorků. Bezbolestný a snadný odběr, který můžete uskutečnit i v klidu svého domova. Postup jste pravděpodobně viděli již v některé kriminálce v TV. Přesto doporučujeme pozorně číst návod.

 Od roku 2011 nabízíme jako jediní ve střední Evropě také nutričně-genetické testy - individualizace stravy dle Vaší DNA! Co máte jíst abyste zhubli, zformovali postavu a jak rychleji léčit nemoci, pokud máte ideální výživu pro Vaše tělo. Naši poradci se věnují vědecky podložené dlouhodobé péči (centrum preventivní medicíny) o klienty s garancí výsledků. Na rozdíl od 95% jiných poradců nenabízíme žádné potravinvé doplňky.

 "DNA test původu" Vám prozradí, odkud pochází Vaši předkové a kudy se ubíral genealogický původ Vašeho rodu. Statistiky zasahují až desetitisíce let zpět do vaší historie. Objednávejte i extra rozšířenou versi PROfesional.

Mnohá podezření lze, ještě před testy otcovství, 100% vyvrátit či potvrdit rozšířenými detektivními testy (např. srovnání dvou vzorků či tzv. test nevěry). Každý kdo zažil obdobnou nepříjemnou životní zkušenost má díky našim odborným laboratořím možnost rychle zjistit pravdu a dle toho přizpůsobit své budoucí jednání. Test nevěry může prokýáza či vyvrátit přítomnost ženské či mužské DNA na zkoumaném vzorku. Snadno tak vyvrátíte plané podezření z případné nevěry. Nebo naopak získáte spolehlivý důkaz o nespolehlivosti životního partnera.

Vzorky biologického materiálu obsahující DNA testujeme:
* rychle
* anonymně
* s nejlepší cenou
* s platnou registrací Úřadu na Ochranu Osobních Údajů
* maximálně diskrétně
* s garantovanou spolehlivostí
* ve špičkové kvalitě, která v ČR nemá konkurenci
* bez zvídavých otázek
* v certifikovaných laboratořích
* plně v českém jazyce
* s kvalitním vysvětlením odborných termínů
* s bezpečnou likvidací vzorků po uskutečnění testu


 Dodávané výsledky testů jsou certifikovány laboratoří. Jako důkaz před soudem je však obvykle nelze použít, nejsou-li odběry prováděny našim soudním znalcem. Mohou Vás nicméně připravit na výsledek soudu ještě dříve, než začne... Garantovaná spolehlivost zajistí, že dostanete požadovanou informaci včas a se stejným výsledkem jako případný soud. Náklady na případné soudní testy DNA pak, dle rozhodnutí soudu, hradí "prohrávající strana". Jelikož však s našimi testy znáte výsledek předem...

více informací >>

Licence Creative Commons
DNAtest.CZ, jejímž autorem je Advanced Genetics, s.r.o., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .